İşbu metin Keops Yazılım Bilişim Tur. Org Ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan sonra “1001keyif.com” olarak anılacaktır)’ ne ait www.1001keyif.com web sitesinin gizlilik politikasıdır.

1001keyif.com, site ziyaretçilerinin iletişim formunda ve/veya kayıt formunda verecekleri e-posta adresleri ve/veya diğer kişisel bilgileri 3ncü şahıs veya kurumlarla paylaşmaz.

1001keyif.com, e-posta adresleri ve iletişim / kayıt formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bu istatistiki bilgiler ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla yalnızca 1001keyif.com tarafından kullanılmaktadır.

Ziyaretçi bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Web sitemizde 1001keyif.com’a ait olan ve/veya olmayan diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer sitelerin politika ve uygulamaları farklı olabilir.

1001keyif.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, fiyatları, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.