KREDİ KARTI GÜVENLİĞİNİZ

https://www.1001keyif.com adresi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz tarafımızca görülemez ve saklanmaz. Doğrudan anlaşmalı bankaların e-ticaret sistemlerine gönderilir. Kredi Kartı iletişimi SSL ile doğrudan bankanız ile sizin aranızda şifrelenerek gerçekleşmekte ve bu sayede bilgilerinizin kötü amaçlı kimselerin eline geçmesi engellenmektedir.

https://www.1001keyif.com web sitesi dünya çapında SSL Sertifikası yayınlama yetkisine sahip Thawte tarafından verilen ve uluslararası geçerliliği olan SSL Sertifikasına sahiptir.

SSL

SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

3D SECURE

3D SECURE, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılması için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise “SecureCode” isimleri verilmektedir.

Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

3D SECURE kullanarak alışveriş yapabilmek için bankanızın sistemi desteklemesi ve bankanız tarafından verilen bir 3D SECURE şifresine sahip olmanız gerekmektedir.